Op dinsdag 11 november staat bij Winterjumping Zellik de 13e editie van de National Free Jump Contest van de Jonge Fokkers op het programma. De wedstrijd vrijspringen gaat van start met een reeks voor 2- en 3-jarige pony’s. Aansluitend volgen de 2-jarige merries en dan de 2-jarige mannelijk. De laatste reeks van de dag is die voor 3-jarigen. Bij de 2-jarigen is er opnieuw een selectie voor de halve finale van het vrijspringen voor Jumping Mechelen.
“Met een vernieuwd bestuur en heel wat nieuwe Jonge Fokkers, willen we terugkeren naar de hoogdagen zoals onze vroegere edities”. aldus ondervoorzitter Mathias Ockerman. “We willen opnieuw inzetten op veel beleving voor de bezoekers en handel voor de deelnemers. Zo hebben we al verschillende handelaars uitgenodigd om 11 november aanwezig te zijn.”
Inschrijven voor de wedstrijd kan via deze link en dat tot en met dinsdag 4 november.
Wie vooraf nog eens wilt oefenen, op zondag 2 november is er bij Hengstenhouderij Dekens in Kester een oefennamiddag vanaf 13 uur. Inschrijven hiervoor kan ter plaatse.

