In het Amerikaanse Ocala hebben de Belgische springpaarden Amex Z, Inferno van 't Kruis Z en One Eleven 111 voor overwinningen gezorgd.
De 1m50 reeks van de CSI3* competitie kwam op naam te staan van de Zangersheide merrie Amex Z (v. Andiamo Z). Het fokproduct van Hubert Brems werd naar de overwinning gereden door Todd Minikus. In België werd de merrie nog gereden door Jens Vandenberk. Gilbert De Roock zijn voormalige Scoop de Septon Z (v. Hunters Scendro) werd derde met Luis Sabino Goncalves.
De BWP merrie One Eleven 111 (v. Joop 111) zegevierde in een 1m40 reeks met Alvaro Enrique Tejada Arriola. Bij de 7-jarigen sprong Inferno van 't Kruis Z (v. Iron Man van de Padenborre) naar de overwinning met Brooks Hull. Van 't Kruis is de fokkerij van Geert Schoonjans.