AdDisclaimer
//

Eddy Bols grijpt naast de overwinning in de Youngster Tour

Copyright: Danny Apers

Eddy Bols was dicht bij winst in de Youngster Tour van Lier!

De reeks voor 7- en 8-jarigen leverde in het Azelhof winst op voor de Britse amazone Olivia Sponor en de KWPN merrie Kiss-Ulimited (v. Glasgow vh Merelsnest). Zij bleven voor op Eddy Bols en de BWP ruin Pepper van het Heikanthof, een zoon van Action Breaker. Kasper De Boeck reed de BWP merrie Flandria Rent Queen of Hearts Dwerse Hagen (v. Iron Man van de Padenborre) naar een vierde plaats. Brent D'Haese sprong naar een vijfde plek met Qualibette H (v. Kannan). Zij deden één plek beter dan Dries Dekkers en Casaltonia (v. Cascallco).

Bij de 5- en 6-jarigen kwam de beste Belgische klassering van Pieter Van Den Bergh. Met Destiny van de Kapel Z (v. Dominator 2000 Z) eindigde hij op een derde plaats. Kim Thiry en Charlie de Jolie Z (v. Comme il Faut) behaalden een vierde plek.

Klik hier voor de uitslagen.

[[{"fid":"122453","view_mode":"default","type":"media","link_text":null,"attributes":{"alt":"pieter_van_den_berghe.jpg","title":"pieter_van_den_berghe.jpg","height":1536,"width":2048,"style":"height:1536px; width:2048px","class":"file-default media-element"}}]]

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws