AdDisclaimer
//

Titelverdediger Nicola Philippaerts neemt de leiding op het BK

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Regerend Belgisch kampioen Nicola Philippaerts heeft Lanaken de leiding genomen na de eerste ronde van het BK voor Senioren.

Nicola Philippaerts heeft zich meteen laten gelden tijdens de eerste ronde op het Belgisch kampioenschap. De kampioen van 2022 en 2017 nam er de leiding met de 9-jarige Zangersheide merrie Klaartje Z. Met de dochter van Kannan won hij recent nog een 1m50 rubriek in Falsterbo én Moerzeke. 

Virginie Thonon en de sBs ruin Edgard de Prefontaine (v. Contact van de Heffinck) staan voorlopig op zilver. In 2018 werd Edgard vice-Belgisch kampioen met Arnaud Doem in het zadel. Gilles Thomas en de Selle Francais hengst Ermitage Kalone (v. Catoki) hebben voorlopig zicht op de bronzen medaille.

Niels Bruynseels reed Nauwsika van de Pereboom (v. Thunder van de Zuuthoeve) naar een vierde plaats. Yves Vanderhasselt staat voorlopig op vijf met Nikita van de Koekelberg (v. Filou de Muze). 

Klik hier voor de uitslag.

 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws