AdDisclaimer
//

Champion of Picobello Z grijpt naast GP-winst in Dublin

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

De vijf sterren Grote Prijs van Dublin leverde een tweede plaats op voor de Zangersheide hengst Champion of Picobello Z.

Drie combinaties wisten in Dublin geen enkele springfout te maken tijdens de 1m60 hoge Grote Prijs. De snelste van die drie was de Fransman Francois Xavier Boudant met de Selle Francais ruin Brazyl du Mezel (v. Haloubet de Gorze). Harry Charles reed de Zangersheide hengst Champion of Picobello Z (v. Contact van de Heffinck) naar een tweede plaats. Het fokproduct van Luc Ruant kennen we in de sport onder de naam Romeo 88. Samuel Hutton vervolledigde het podium met Casablanca-H (v. Conteur). Bertram Allen zorgde bijna voor een thuisoverwinning met Pacino Amiro. Maar met de zoon van Pacino kreeg hij ondanks hun snelle barrage een springfout, wat hen een vierde plek opleverde. Trevor Breen reed Highland President (v. Clinton) naar een vijfde plaats.

Beste Belg was Abdel Said en Bonne Amie (v. A Big Boy) op een zevende plaats. De Zangersheide ruin Zilton SL Z (v. Zirocco Blue) van fokker Peter Schollaert werd achtste met Michael Duffy. Jerome Guery klasseerde zich op een negende plaats met Floris TN (v. Quality Time TN). Zij deden één plek beter dan de BWP'er Legend en Eduardo Alvarez Aznar. De zoon van Ogano Sitte werd gefokt door Jonas Boone.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws