AdDisclaimer
//

Emma Rooms en Seppe Wouters winnen de BK kwalificaties in Gesves

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

In Gesves werden de voorbije dagen nog extra kwalificaties voor het BK jonge paarden afgewerkt. Emma Rooms en Seppe Wouters wonnen er de reeksen voor 5- en 6-jarigen.

Jonge springpaarden die zich de voorbije weken en maanden niet wisten te kwalificeren voor het Belgisch kampioenschap, konden nog één poging ondernemen in Gesves. Voor 50 euro bij de 4-jarigen, 60 euro bij de 5-jarigen en 70 euro bij de 6-jarigen was het alles of niets voor de deelnemers.

Van de 82 deelnemers bij de 4-jarigen wisten er 30 een foutloze omloop af te werken. Deze gaan allen door naar het BK. Bij de 5-jarigen kwamen er 160 combinaties aan de start. Daarvan wisten er 28 een foutloze rit neer te zetten. De beste 39 mogen door naar het BK. De reeks voor 6-jarigen kreeg 123 combinaties aan de start. Na het laatste belsignaal kwam het totaal van de foutloze omlopen in deze reeks op 31 te staan. Voor drie foutloze combinaties was er slecht nieuws, want er mogen maar 28 door naar het BK.

De reeks voor 5-jarigen werd gewonnen door Emma Rooms en Camillo Ter Wilgen Z (v. Cascadello I). Charlotte Bettendorf en Izy Line Medicis (v. Old Chap Tame) werden tweede voor Antoni Drage en Culderzipken vd Faluintjes Z (v. Choucas Mury). Seppe Wouters reed Selektra van 't Heyveld (v. Nixon van 't Meulenhof) naar een vierde plaats. Hij werd ook nog vijfde met Shiloah Arkay Z (v. Sir Obolensky Z).

Wouters won ook nog de reeks voor 6-jarigen met Reaninn van 't Heyveld (v. Cornet Obolensky). Deze komt uit dezelfde moeder als Selektra. Voor Liesje Vanderwegen was er een tweede plaats met Agali van het Wimpelhof Z (v. Aganix du Seigneur). Yves Vanderhasselt en Rhiana van 't Zand (v. Nixon van 't Meulenhof) klasseerden zich op een derde plaats. Plaatsen vier en vijf gingen naar Robinson Maupiler (Delphine Von Rocherath Z, v. Dieu Merci van T&L) en Thibeau Spits (Cloverly DH Z, v. Comme il Faut).

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws