AdDisclaimer
//

Wilm Vermeir springt naar een top drie klassering in Aken

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

De Speed & Handiness rubriek op CHIO Aken leverde een podiumplaats op voor Wilm Vermeir en de Emerald dochter Eytuka of Two Notes Z.

Jur Vrieling won deze 1m55 hoge speedproef met de VDL Zirocco Blue zoon El Rocco. Het duo pakte de overwinning in een tijd van 60:02 seconden. De tweede plaats ging naar David Will en Accoton PS (v. Pikap) in een tijd van 63:81 seconden. Op het podium kregen zij het gezelschap van Wilm Vermeir en de Zangersheide merrie Eytuka of Two Notes Z. De dochter van Emerald werd gefokt door Toby Huys. Op een vijfde plaats eindigde de BWP'er Olympique van 't Siamshof (v. Kannan) van fokker Edwin Mahieu. In het zadel zagen we Rene Dittmer. Als jong paard kreeg hij zijn opleiding van Laurent Mahieu. 

Eerder op de dag werd Vermeir ook al eens achtste in een 1m45 rubriek met DM Jacqmotte (v. Toulon) voor Nicola Philippaerts en Klaartje Z (v. Kannan).

 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws