AdDisclaimer
//

Oscar-A maakt indruk in Calgary

Copyright: Foto Royal

De BWP'er Oscar-A heeft zich op de vijf sterren concours in Calgary laten opmerken met een top drie klassering in het hoofdnummer.

Kent Farrington zegevierde in deze 1m50 rubriek na een barrage met amper twee combinaties. Hij wist daarin als enigste foutloos te blijven met de KWPN ruin Creedance (v. Lord Z). Daniel Cioyle en de KWPN'er Quintin (v. Quaprice du Bois Margot) eindigden op een tweede plaats.

De derde plek ging naar Sameh El Dahan en de BWP'er Oscar-A. De zoon van Harley VDL werd gefokt door Luc Aertsen. Zijn moeder is Jonka-A die met Fanny Skalli op 1m50 niveau springt.

Voor de BWP merrie J'Adore van het Klinkhof (v. Thunder van de Zuuthoeve), die eerder deze week nog wist te winnen, was er een vijfde plaats met Santiago Lambre. De sBs ruin El Conde (v. Filou de Muze) werd nog zevende met Nayel Nassar.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws