AdDisclaimer
//

Top tien klassering voor Katja Haep en Dieter Vermeiren in de Grote Prijs van Drammen

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

Op de CSIO3* concours van Drammen hebben Katja Haep en Dieter Vermeiren een top tien plaats behaald tijdens de Grote Prijs.

Zeven combinaties wisten zich in het Noorse Drammen te plaatsen voor de barrage na afloop van de 1m55 hoge basisomloop. Alise Oken was daarin de beste met Gelvera (v. Quality Time TN). De sBs ruin Echo de Virton (v. Vagabond de la Pomme) van fokker Francoise Hanus werd tweede met Marie Valdar Longem. Voor de Emerald dochter Haya Lome N was er met Alessandra Volpi een derde plaats.

Geen Belgen in de barrage, maar wel twee landgenoten binnen de top tien. Zo sprong Katja Haep naar een achtste plaats met Chupalina 2 (v. Clarimo Ask). Zij deden één plaats beter dan Dieter Vermeiren en Kingston Town 111 Z (v. Kashmir van Schuttershof).

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws