Na winst met het Amerikaanse team hebben Kent Farrington en Crack de Nyze Z nu ook de vijf sterren Grote Prijs in San Miguel de Allende gewonnen.
Zes combinaties wisten zich na afloop van de 1m60 hoge basisomloop te plaatsen voor de jump-off. Daarin bleef de top vijf foutloos en werd de snelste tijd neergezet door Kent Farrington en de Zangersheide ruin Crack de Nyze Z. De zoon van Comilfo Plus Z werd gefokt door Danny en Jens Nijs.
Eugenio Garza Perez en Contago (v. Cornet Obolensky) eindigden op een tweede plaats. Op het podium kregen zij het gezelschap van Samuel Parot en de Chacco Blue zoon Chrystal Blue. Tiffany Foster (Hamilton) en Ignacio Maurin (Chaquitos) volgden op plaatsen vier en vijf. Laura Kraut en de Zangersheide merrie Bisquetta Squalls Estate Z (v. Bisquet Balou van de Mispelaere) waren goed voor een zesde plaats.