AdDisclaimer
//

Philippe Vanderhasselt zegeviert in de Grote Prijs van Dilbeek

Na GP-winst voor Christophe Vanderhasselt in Baudour heeft zijn broer Philippe Vanderhasselt een dag later de regionale HGVBB Grote Prijs in Dilbeek gewonnen.

Philippe Vanderhasselt was op zondagavond de beste in de 1m25 hoge Grote Prijs bij Stoeterij Mivaro. Hij rekende hiervoor op Pikachu Vitseroel, een zoon van Presley Boy in combinatie met Jeunesse, de Grand Prix merrie van broer Yves. Gert Dierickx reed Leandro van den Ouden Eik naar een tweede plaats. Op het podium kregen zij het gezelschap van Arno Boon en Papillon. Muriel Dens en Gyanolga waren goed voor een vierde plaats. Patrick Nisbett en Olif of Colors klasseerden zich op een vijfde plaats.

Over een hoogte van 1m15 was Femke Verschueren de beste met Naomi Hof Ter Bruggen. Luca Moens (Empire Kelanjo DZ) en Laura Meert (Ne Touche Pas van 't Siamshof) vervolledigden de top drie. De 1m05 reeks werd gewonnen door Alexandre Charlier en Ibiza LC.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws