AdDisclaimer
//

Kiana van het Herdershof zegeviert in Wellington

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Het slotnummer van de vijf sterren competitie leverde in Wellington winst op voor de BWP merrie Kiana van het Herdershof. Jos Verlooy behaalde er een top drie klassering.

In deze 1m50 rubriek wisten zeventien combinaties zich te plaatsen voor de barrage. De overwinning ging naar Stephex Stables ruiter Daniel Deusser en de BWP merrie Kiana van het Herdershof (v. Toulon) van fokker Etienne Gansbeke. Lorenzo de Luca reed Dirka de Blondel (v. Very Berlin de Castel) naar een tweede plaats. Voor de sBs'er Gracieux du Pachis (v. Tinka's Boy) was er een derde plaats met Allesandra Volpi. Zij deelden deze derde plek met Euro Horse ruiter Jos Verlooy en FTS Killossery Konfusion (v. Siec Livello).

Belgisch kampioen Nicola Philippaerts eindigde op een achtste plaats met H&M Luna van 't Ruytershof Z (v. Levisto Z). Zij deden één plek beter dan Deusser zijn voormalige BWP ruin Newton van het Krekelhof (v. Diamant de Semilly).

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws