AdDisclaimer
//

Panama van 't Roosakker grijpt naast de overwinning in de YH-finale

Copyright: Foto Royal

Vier Belgische paarden in de top zeven van de Youngster Tour finale in het Spaanse Vejer de la Frontera.

In de finale voor 8-jarigen stonden de hindernissen gebouwd op een hoogte van 1m45. De overwinning ging naar de Spanjaard Alvaro Gonzalez de Zarate Fernandez en Casa Diva PS (v. Casallco).

Frank Schuttert reed de BWP merrie Panama van 't Roosakker naar een tweede plaats. De dochter van Echo van 't Spieveld werd gefokt door Marc Kluskens en Els De Dycker. Panama is een kleindochter van Electra van 't Roosakker.

Voor Martin Fuchs en de BWP merrie Pina van de Moerhoeve (v. Denzel van 't Meulenhof) was er een derde plaats. Guy Verstappen zijn fokproduct Pas Normal V (v. Corydon van T&L) behaalde een vijfde plaats. In het zadel van deze BWP ruin zagen we Estrat Mateu. Charlotte Bettendorf reed de BWP merrie Provence van het Bovenlos (v. Kannan) van fokker Frederik Pille naar een zevende plaats.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws