AdDisclaimer
//

Podiumplaats voor Wilm Vermeir in Gotenburg

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Het hoofdnummer in Gotenburg leverde donderdagavond een top drie plaats op voor Wilm Vermeir en de Emerald zoon Enola Gay of Two Notes Z.

Wereldkampioen Henrik von Eckermann won voor eigen volk deze 1m50 rubriek. In een barrage met twaalf andere combinaties was hij de beste met de KWPN merrie Iliana (v. Cardento). Zij waren twee honderdste van een seconde sneller dan Julien Anquetin en de BWP'er Gravity of Greenhill (v. Nabab de Reve) van fokkers Philip & Lucien Gysbrechts-Haverhals. 

Wilm Vermeir reed Enola Gay of Two Notes Z (v. Emerald) van fokker Toby Huys naar een derde plaats. Thibeau Spits en de voor BWP goedgekeurde Foncetti vd Heffinck (v. For Pleasure) klasseerden zich op een elfde plaats.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws