AdDisclaimer
//

GP-overwinning voor Olivier Philippaerts in Oliva

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

Olivier Philippaerts en de BWP merrie Precious Dwerse Hagen hebben in Oliva de Silver Grand Prix gewonnen.

Na winst voor Gudrun Patteet in de Silver GP en Constant Van Paesschen in de Gold GP vorige week, krijgen we ook vandaag weer een Belgische GP-winnaar in Oliva.

Olivier Philippaerts zegevierde in de 1m40 hoge Silver Grand Prix. Hij rekende hiervoor op de BWP merrie Precious Dwerse Hagen, een dochter van Cornet Obolensky in combinatie met Classic Touch DH. De tweede plek ging naar Lorenzo de Luca en de Vigo d'Arsouilles dochter Presence Bleue VDM. 

Niels Bruynseels en Credibilis van het Lindenhof Z (v. Crown Z) werden derde voor Gudrun Patteet en Sea Coast Naturele van het Reigershof (v. I'm Special de Muze). Koen Vereecke (Pia van de Nieuwburghoeve) en Fabienne Daigneux-Lange (Bb d'Fee Sauveniere Z) volgden op plaatsen vijf en zes.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws