AdDisclaimer
//

Quinto de la Hamente Z wint de vijf sterren Grote Prijs van Monterrey La Silla

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

De Zangersheide ruin Quinto de la Hamente Z heeft in het Mexicaanse Monterrey La Silla de vijf sterren Grote Prijs gewonnen.

Quinto de La Hamente Z, in de sport beter bekend als Queensland E, zegevierde in deze Grand Prix met Lillie Keenan in het zadel. De zoon van Quickfire de Ferann werd gefokt door Emmanuel Wera. In het verleden zagen we deze nog aan het werk met Frank Schuttert en Dani G. Waldman.

In een 1m50 rubriek was er een tweede plaats voor de BWP merrie Karlin van 't Vennehof (v. Fantomas de Muze) en Lacey Gilbertson. Van 't Vennehof is de fokkerij van Jos Voeten. Voor Eugenio Garza Perez en Victer Finn DH Z (v. Va-Vite) was er een vijfde plaats.

De CSI2* Grand Prix leverde een vierde plaats op voor Wesley Newlands en de BWP'er Maestro van het Binnenveld (v. Hunter's Scendix). Zij deden één plek beter dan Natalie Dean en de sBs merrie Iron Lady van de Kranenburg (v. Thunder vd Zuuthoeve).

 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws