In de achtertuin van zijn fokker Jan Van Ginderdeuren heeft de BWP'er Joyride S op donderdagavond het hoofdnummer van de vijf sterren competitie tijdens de Brussels Stephex Masters gewonnen.
In deze 1m50 rubriek werd er tegen de klok gesprongen. De snelste tijd werd neergezet door Wilm Vermeir en de BWP'er Joyride S (v. Toulon) van fokker Jan Van Ginderdeuren.
STX ruiter Daniel Deusser volgde op een tweede plaats met de BWP merrie Kiana van het Herdershof (v. Toulon). Voor Eduardo Pereira De Menezes en H5 Elvaro (v. Calvaro) was er een derde plaats. Denis Lynch was goed voor een vierde plek met Gc Chopin's Bushi (v. Contendro). Petronella Andersson blijft de prijzen verzamelen met dit keer een vijfde plaats. Zij rekende hiervoor op de BWP merrie Kaluna V (v. Thunder van de Zuuthoeve).
Dominique Hendrickx en Floris TN werden zevende voor Thierry Goffinet (Carequicka) en Thibeau Spits (King van Essene).