Europees kampioen Andre Thieme heeft in Falsterbo de vijf sterren CSIO Grand Prix gewonnen. Karel Cox zorgde voor de beste Belgische prestatie.
Deze vijf sterren Grote Prijs verliep over twee omlopen. Amper twee combinaties wisten geen enkele springfout te maken. De snelste daarvan was Europees kampioen Andre Thieme met DSP Chakaria (v. Askari 173). Henrik von Eckermann en de Zangersheide merrie Nababette Z (v. Nabab de Reve) werden tweede voor Hessel Hoestra en Icoon VDL (v. VDL Bubalu).
Met een springfout in de tweede ronde eindigde Karel Cox op een vijfde plaats met Nueva Epoca de Regor (v. Nabab de Reve). Met het voormalige paard van Tom Verduyn was hij op donderdag ook al goed voor winst in de GP-kwalificatie. Gilles Thomas en Luna van het Dennehof (v. Prince van de Wolfsakker) eindigden op een negende plaats.