AdDisclaimer
//

Wim Vinckx wint op de STX cyclus bij de 6-jarigen

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Op de STX cyclus manche in Wuustwezel hebben Wim Vinckx en Uri van de Kattevennen Z de reeks voor 6-jarigen gewonnen.

JV-Horses in Wuustwezel vormde vorige week het decor voor een nieuwe manche van de STX cyclus. In de reeks voor 6-jarigen sprong Wim Vinckx naar de overwinning met de Zangersheide merrie Uri van de Kattevennen Z. De dochter van Uricas vd Kattevennen werd gefokt door BVBA Spronken. 

Cedric Poets en Q-Domingo vh Kampagnehof (v. Dublin van Overis Z) sprongen naar een tweede plaats. Deze BWP'er werd gefokt door Alfons Poets. Voor Frederik Wuytack en de BWP merrie Que Sera Jw van de Moerhoeve (v. By Ceira d'Ick) was er een derde plaats. Jan Wuytack en De Moerhoeve BVBA fokte haar uit de merrie Leeuwin van de Moerhoeve die op 1m45 niveau actief is.

Voor Jorich Spits en de BWP'er Qwando van de Rispen (v. Matisse de Mariposa) was er een vierde plaats. Van de Rispen is de fokkerij van Hubert Lemaire. Frederik Dekens en Air Love's Bull's Eye Z (v. Air Jordan Z) behaalden een vijfde plaats. Het fokproduct van Mathias Ockerman won als 2-jarige nog het vrijspringen in Ternat.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws