AdDisclaimer
//

Nicola Philippaerts op het podium van de Rolex Grand Prix

Copyright: Hippofoto - Dirk Caremans

De Rolex Grand Prix op CHIO Aken leverde een podiumplaats op voor Nicola Philippaerts. In de top zes zagen we maar liefst vijf Belgisch gefokte springpaarden.

Deze Grand Prix verliep over twee omlopen en een afzonderlijke barrage. Vijf combinaties wisten twee keer foutloos door de finish te gaan, waardoor ze zich wisten te plaatsen voor de barrage.

De Duitser Gerrit Nieberg bezorgde het thuispubliek de overwinning met de Westfaalse ruin Ben 431 (v. Balou 400). Scott Brash en de BWP'er Jerenmias van het Hulstenhof (v. Cooper van de Heffinck) van fokker Bernard Mols sprongen naar een tweede plaats. Op het podium kregen zij het gezelschap van Nicola Philippaerts en de BWP merrie Katanga vh Dingeshof (v. Cardento). Van het Dingeshof is de fokkerij van Jaak Vermeulen.

Stephex Stables ruiter Daniel Deusser en de BWP merrie Killer Queen VDM (v. Eldorado van de Zeshoek), vorig jaar nog goed voor winst, moesten dit keer vrede nemen met een vierde plaats. McLain Ward en de sBs merrie HH Azur (v. Thunder van de Zuuthoeve) werden vijfde voor Christian Ahlmann en de Zangersheide hengst Dominator 2000 Z (v. Diamant de Semilly).

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws