AdDisclaimer
//

Top vijf plaats voor Zoe Conter in Wellington

Copyright: Hippo Foto - Sharon Vandeput

Stephex Stables amazone Zoe Conter heeft in Wellington een top vijf klassering behaald!

Naast de CSIO4* competitie werden er op het Winter Equestrian Festival in Wellington ook enkele 1m45 rubrieken afgewerkt.

In de ene reeks was er een derde plaats voor de BWP'er Origi van de Zeshoek (v. Marius Claudius) met Enrique Gonzales. Het fokproduct van Paul en Bastiaan Merckx kreeg zijn opleiding als jong paard van Tim Van Den Broeck. Voor Stephex Stables amazone Zoe Conter was er met La Una (v. Chacco Blue) een vierde plaats. Van La Una zien we binnen twee weken een zoon aan het werk tijdens de derde fase van de BWP hengstenkeuring. De BWP ruin Oh My Star Van Strijtem (v. I Am Moerhoeve's Star) van fokkers Marc en Kristof De Pauw sprong naar een zevende plaats met Claire McKean. Gilbert De Roock verkocht de ruin vorig jaar aan Torrey Pines Stables van Eric Lamaze.

De andere 1m45 rubriek leverde een derde plaats op voor de Zangersheide hengst Valdes Z (v. Vigo d'Arsouilles). Het fokproduct van V. Van Kerckhove werd gereden door Evan Coluccio. Gavin Harley sprong naar een zesde plaats met de BWP'er Kavalli di Magico (v. Emerald) van fokkers Daniel, David en Davinia Smet. De Emerald dochter Emerice vh Molenhof Z behaalde een achtste plaats met Mckayla Langmeier. 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws