AdDisclaimer
//

Koss van Heiste op het podium in Fort Worth

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

Op de Wereldbeker wedstrijd in het Amerikaanse Fort Worth heeft de BWP'er Koss van Heiste een top drie plaats behaald tijdens het hoofdnummer van de vier sterren competitie.

De hindernissen in deze rubriek stonden gebouwd op een hoogte van 1m45. De 11-jarige BWP'er Koss van Heiste (v. Breemeersen Adorado) sprong daarin naar een derde plaats met Katie Laurie. Van Heiste is de fokkerij van Patrick Gillis. Op een achtste plaats zagen we de BWP ruin Kitting des Hasseurs met Vanessa Mannix. De zoon van Winningmood van de Arenberg werd gefokt door Pierre Doyen. De tiende plek ging naar Colleen Acosta en de BWP merrie Lancome (v. Eldorado van de Zeshoek) van fokkers Wouter Van Eynde en Bert Merckx.

In een nationale 1m40 proef zegevierde de voor BWP goedgekeurde Lancelot vd Heffinck (v. Diamant de Semilly) met Martien Vander Hoeven.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws