AdDisclaimer
//

Lorenzo de Luca zorgt voor nieuwe STX overwinning

Copyright: Hippo Foto - Sharon Vandeput

De voorlaatste dag van de Stephex Masters werd afgesloten met een 1m50 rubriek van de vijf sterren competitie. Daarin kregen we opnieuw een ruiter van Stephex Stables als winnaar.

Net als in de vorige proef verliep deze over twee omlopen en wisten de twaalf beste deelnemers zich te plaatsen voor de tweede en beslissende ronde.

Als voorlaatste starter bezorgde Stephex Stables ruiter Lorenzo de Luca zijn werkgever een zoveelste overwinning deze week. Met de 9-jarige BWP merrie Malissa de Muze (v. Vigo d'Arsouilles) was hij de beste in een tijd van 39:14 seconden.

De tweede plek (39:80) was voor de laatste starters Niels Bruynseels en Gancia de Muze (v. Malito de Reve). Bertram Allen en Fts Killosesery Konfusion (v. Siec Livello) werden derde in een tijd van 40:16 seconden.

Gregory Wathelet, eerder op de avond nog goed voor een tweede plaats, werd dit keer vierde met Clarity (v. Clarimo). Op een vijfde plaats kregen we Belgisch kampioen Jos Verlooy met Fabregas (v. Zambesi). Pieter Devos en Mom's Isaura (v. Tinka's Boy) klasseerden zich op een zesde plaats.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws