AdDisclaimer
//

Danny Van Es wint de Grote Prijs van Jumping Pajot

Tijdens de eerste editie van de nieuwe HGVBB wedstrijd 'Jumping Pajot' heeft Danny Van Es bij Stoeterij Mivaro in Dilbeek alweer de Grote Prijs weten te winnen.

Met High-Star K was Van Es de beste in een barrage met acht andere combinaties. Zijn partner Ellen De Swert werd tweede met Cantchelaro. Op het podium kregen zij het gezelschap van Bert Panneels en Nic-Nac P. Evelyne Van Vreckom reed Cristiano Obolensky naar een vierde plaats. De vijfde plek ging naar A'Lex Van Hees en Fabius.

Op vrijdag was Van Es ook al de beste in een 1m25 reeks. Hij won met Hamilton en werd tweede met Noor C. De Swert en Cantchelaro volgden op een derde plaats. Jelle Limbourg zegevierde in een 1m20 reeks met Luna van Paemel. Danny Van Es (Zico V) en Stefan Heymans (Louisiana de Wiqui) wonnen elk een 1m15 rubriek.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws