De Longines rankingproef op de CSI2* concours in Bonheiden leverde vanmiddag een top vijf klassering op voor Pieter Clemens en Gaetan Stalpaert.
De Brit Guy Williams was in deze 1m45 hoge rubriek de beste met de intussen al 16-jarige Rouge de Ravel, een zoon van Ultimo van ter Moude. Mariano Martinez Bastida en Quicksilver (v. Quick Star) volgden op een tweede plaats. De derde plek was voor Laura Renwick en de Arko III zoon Arkuga.
Beste Belg was Pieter Clemens op een vierde plaats. De regerende vice-Belgische kampioen rekende hiervoor op Agadance van 't Gelutt Z (v. Aganix du Seigneur). Het duo is aan een sterke reeks bezig want enkele weken geleden werden ze op de CSIO in Praag ook al tweede en vijfde.
Gaetan Stalpaert reed Largo de Brinco (v. Cardento) naar een vijfde palats. Vincent Lambrecht en Catwak Harry eindigden op een zesde plaats. Met de zoon van Verdi werd Lambrecht begin deze maand nog tweede in de Grote Prijs van Oudsbergen.
De Youngster Tour voor 7-jarigen leverde een derde plek op voor Melissa Zerbini en Eve D'Yzenbeeck Z (v. Elvis ter Putte). Gilles Nuytens klasseerde zich op een vierde plaats met Opaline Ter Goes (v. Cooper vd Heffinck).