Op de Wereldbeker wedstrijd van Madrid hebben Gregory Wathelet en Pieter Devos punten weten te verzamelen voor het klassement.
Dertien combinaties wisten zich in Madrid te plaatsen voor de barrage. Daarin zegevierde Piergiorgio Bucci met de KWPN ruin Hantano (v. Quasimodo Z). Het duo won vorige maand ook al de vier sterren Grote Prijs in Valencia. De tweede plek ging naar Michael Pender en HHS Los Angeles (v. Le Roi 10). Voor Maikel van der Vleuten was er een derde plaats met de Zangersheide ruin Beauville Z (v. Bustique). Op een achtste plaats zagen we Mariano Martinez Bastida met de Zangersheide ruin Belano vd Wijnhoeve Z (v. Berlin).
Gregory Wathelet wist zich eveneens te plaatsen voor de barrage. Met zijn Olympische hengst Bond Jamesbond de Hay (v. Diamant de Semilly) eindigde hij op een dertiende plaats. Met één strafpunt voor tijd in de basisomloop behaalde Pieter Devos een veertiende plek met de BWP ruin Primo DV (v. Vigo d’Arsouilles).