AdDisclaimer
//

Odina Van Klapscheut schittert in de Grote Prijs van St. Tropez

Odina Van Klapscheut

Copyright: Hippo Foto - Sharon Vandeput

- Odina Van Klapscheut

De drie sterren Grote Prijs van St. Tropez leverde een topklassering op voor Emile Van Rossem zijn BWP fokproduct Odina Van Klapscheut.

De 1m50 hoge drie sterren Grote Prijs kreeg met Nicolas Delmotte een Franse winnaar. Hij rekende hiervoor op de Vigo d'Arsouilles dochter Girl Queen du Forezan. Petronella Andersson reed de BWP merrie Odina Van Klapscheut (v. I Am Moerhoeve's Star) naar een vierde plaats. Van Klapscheut is de fokkerij van Emile Van Rossem. De BWP'er Prins van 't Eigenlo (v. Vigo d'Arsouilles) sprong naar een zesde plaats met Roger Yves Bost. Zij deden één plek beter dan Marion Trosset en de BWP ruin Illi Nobili (v. Deauville de la Vie).

In de 1m40 reeks was er een derde plaats voor Thibeau Spits en de Zangersheide merrie Cloverly DH Z (v. Comme il Faut). De andere 1m40 rubriek werd gewonnen door Jean Luc Mourier en de sBs'er Gin Fizz DS (v. Balou du Rouet). 

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws