AdDisclaimer
//

Jelle Sappin wint het hoofdnummer in Loenhout

Jelle Sappin

Copyright: Hippo Foto - Sharon Vandeput

- Jelle Sappin

Op de drie dagen durende nationale Gold League wedstrijd in Loenhout heeft Jelle Sappin het hoofdnummer op vrijdag gewonnen.

Met Hanaika (v. Echo van ’t Spieveld) onder het zadel zegevierde Jelle Sappin in een 1m40 rubriek. Steven Vermeir reed Queen van de Warande naar een tweede plaats. De derde plek ging naar Kristien Peeters en Quinesse DW. Beide paarden zijn nakomelingen van El Torreo de Muze. Georges Trulemans (Dhengis d’Amour Z) en Regentes vd Donkhoeve) vervolledigden de top vijf.

De 1m30 reeks kwam op naam te staan van Jan Van Dyck en Mystic River (v. Der Senaat 111). Met Eternity werd Van Dyck ook nog derde. Doron Kuipers en Master Chambertin behaalden een tweede plaats. Arno Boon won de 1m20 reeks met Deja Vu van de Hoge Weide Z. Over een hoogte van 1m10 was Doron Kuipers de beste met Ozuma Clk.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws