AdDisclaimer
//

Pieter Kenis op het podium van de rankingproef in St. Tropez

Pieter Kenis

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Pieter Kenis

Pieter Kenis heeft een top drie klassering behaald tijdens de Longines rankingproef van de drie sterren competitie in St. Tropez.

De 1m45 hoge rankingproef kwam op naam te staan van Victor Bettendorf en Golden Nice Denfer (v. Diamant de Semilly). Voor Pieter Kenis en Cloe GP Z (v. Corddino) was er een tweede plaats. De BWP’er Illi Nobili (v. Deauville de la Pomme) sprong naar een vierde plaats met Marion Trosset. Maxime Harmegnies klasseerde zich op een tiende plaats met Playboy des Frimonts (v. Paloubet du Chateau). 

De GP-kwalificatie van de CSI2* competitie (1m45) werd gewonnen door Philippe Rozier en de BWP’er Night Light van ’t Ruytershof (v. Gemini). Alexa Ferrer en Pilgrim SW (v. Cornet Obolensky) werden tweede voor Thierry Goffinet en Balou des Frimonts (v. Balou du Rouet). Beau Vandousselaere en Cheche Marienshof Z (v. Casago) werd tweede in een 1m35 rubriek. Voor Pieter Kenis en Cherkasy D Z (v. Comme il Faut) was er een vijfde plaats. 

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws