AdDisclaimer
//

Ti Amo van Prinseveld is de populairste hengst bij de BRp fokkers

Ti Amo van Prinseveld

Copyright: Stal Prinseveld

- Ti Amo van Prinseveld

De BRp Elite hengst Ti Amo van Prinseveld, die vorig jaar vice-Belgisch kampioen werd, had vorig jaar het meeste ingeschreven BRp veulens.

Uit het jaarverslag van BWP blijkt dat de BRp Elite hengst Ti Amo van Prinseveld vorig jaar het meeste aantal ingeschreven veulens had bij BRp/BWP. In 2024 werden er van hem 20 veulens bij het stamboek ingeschreven. Dat brengt zijn aantal op 115 ingeschreven veulens. 

Met 15 ingeschreven veulens staat Apple Juice vh Rozendaelhof op een tweede plaats. De kampioen van de keuring zit met zijn eerste twee jaargangen aan 30 ingeschreven veulens en dat bij de kleine maat pony's. Konquistador van Orchid's had 13 ingeschreven veulens. Van Kamaki de Blonde werden er 12 veulens ingeschreven, dat zijn er evenveel als Balisto Prinseveld DSC. 

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws