AdDisclaimer
//

Brecht Goossens schrijft de Gold Grand Prix van Bonheiden op zijn naam

Brecht Goossens

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Brecht Goossens

De nationale Gold Grand Prix in Bonheiden is afgelopen zaterdag gewonnen door Brecht Goossens en de Zangersheide hengst Alaska Z.

In deze 1m45 hoge Grote Prijs wisten 22 combinaties een foutloze basisomloop af te werken. In de barrage was Brecht Goossens de beste met de 10-jarige Zangersheide hengst Alaska Z (v. Asca Z). Kyle Cuypers reed Quadro van 't Buxushof naar een tweede plaats. De derde plek ging naar Alexandra Carter en Calvarole VG Z . Thomas De Wit (Ecuador DW Z) en Gilles Nuytens (Opaline) vervolledigden de top vijf.

Francois Xavier Manten won de 1m35 reeks met La Belle Chavannaise voor Stephanie De Corte (Memphis van de Neerheide) en Eline Lopes (Just A Loneley Boy Stuyvenberghof). Over een hoogte van 1m25 zegevierde Lien Van Ende met Picolina VE.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws