AdDisclaimer
//

Seppe Wouters laat zich meteen opmerken tijdens het Europees Kampioenschap

Seppe Wouters

Copyright: Hippo Foto - Houou Tomita

- Seppe Wouters

Op het EK voor de springjeugd in het Duitse Riesenbeck heeft Seppe Wouters een top vijf klassering behaald tijdens de openingsrubriek voor Junioren.

In deze 1m40 hoge openingsrubriek ging de overwinning naar Zwitserland met Laura Andre en de Holsteiner hengst LB Zornell II (v. Zirocco Blue). Tangelo van de Zuuthoeve leverde met Highway en de Nederlander Yves Willems de nummer twee. Voor Jone Illi uit Finland was er een derde plaats met Celtas Quilian (v. Uriko).

Beste Belg was Seppe Wouters op een vijfde plaats met de BWP Elite hengst Quito de Mariposa, een zoon van Comme il Faut. Pieter Jan Anthonissen klasseerde zich op een 24ste plaats na een foutloze ronde met de BWP ruin Qoke Castanoo (v. Cornet Obolensky).

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws