AdDisclaimer
//

Ermitage Kalone levert veilingtopper tijdens Horseman Elite Auction

Ermitage Kalone-merrieveulen Ermione vd Walhoeve SC Z was de veilingtopper van de avond

Copyright: Horseman Elite Auction

- Ermitage Kalone-merrieveulen Ermione vd Walhoeve SC Z was de veilingtopper van de avond

De organisatie van Horseman Elite Auction kijkt tevreden terug op de geanimeerde veilingavond in het Azelhof. Niet alleen de sterke collectie veulens en fokmerries, maar ook de aangename sfeer en grote belangstelling droegen daar aan bij.

Gemiddeld brachten de veulens €12.000,- op en daarmee hebben zowel fokkers als kopers goede zaken kunnen doen tijdens deze veiling.
 
Internationale belangstelling
Het Ermitage Kalone-merrieveulen Ermione vd Walhoeve SC Z, gefokt uit de volle zus van het 1.55m-springpaard Expression from Second Life Z (v.Emerald), was op voorhand al één van de eyecatchers van de collectie. Zij loste de verwachtingen in. Een trouwe klant uit Denemarken sloeg zijn slag en schafte dit toekomsttalent aan voor €28.000,-. Ook het merrieveulen Cocktail van ’t Gelutt (v.Conthargos) kon rekenen op ruime belangstelling zowel vanuit de zaal als online, en blijft voor €19.000,- behouden voor België. Als best betaalde hengstveulen bracht de Emerald van ’t Ruytershof-zoon Cosmo vd Bisschop €16.000,- op en hij is daarmee in Amerikaanse handen gekomen. Ook de fokmerrie Chialou (v.Chacco-Blue) vertrekt naar de Verenigde Staten voor €16.000,-. Dat de genen van Ermitage Kalone gewild zijn, liet onder meer ook het merrieveulen Colette van Oosterwijk (€17.000,-) merken.
 
Goede doel
De sfeervolle avond was ook goed begonnen met het mini-paardje dat voor het goede doel werd aangeschaft door de gekende Belgische van Stal Kattenheye. Tony en Mieke Raman toonden hun groot hart en boden met plezier  €2.300,- neer voor dit bonte merrieveulen. Die gaat volledig naar Kom op tegen Kanker.

Bedankt!

Het team van Horseman Elite Auction dankt haar fokkers, sponsors, medewerkers en kopers uit binnen- en buitenland voor hun bijdrage aan opnieuw zeer geslaagde veilingeditie.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws