AdDisclaimer
//

Rik Nauta beste Belg in openingsubriek van de Brussels Stephex Masters

Rik Nauta en Rithrasse Van Strijtem springen naar een top drie klassering in de openingsrubriek van de twee sterren competitie op de Brussels Stephex Masters.

De openingsrubriek van de CSI2* competitie stond gebouwd op een hoogte van 1m30. Rik Nauta nam daarin al snel de leiding met de 8-jarige BWP merrie Rithrasse Van Strijtem (v. Mithras de Regor). Met het fokproduct van Marc en Kristof De Pauw moest Nauta finaal twee Britse amazones voor zich dulden.

De overwinning ging naar Pollyanna Gredley en de Kannan zoon Catoki. Noora Von Bulow reed Billy Utah (v. Cevin Z) naar een tweede plaats. Voor Oscar van den Berghe was er een vierde plaats met El Tina van ’t Hageland Z (v. El Salvador). Thierry Goffinet en Igyns du Gue (v. Quamikase des Forets) klasseerden zich op een vijfde plaats. Op een zevende plek zagen we Paulien Schepers met Egerie de Hus (v. HH Conrad).

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws