AdDisclaimer
//

Vijf sterren overwinning voor Orlando van de Afspanning

Orlando van de Afspanning met zijn vorige amazone Yana Jansegers

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Orlando van de Afspanning met zijn vorige amazone Yana Jansegers

Op de Wereldbeker wedstrijd van Arcadia in Los Angeles heeft Veronique Vanbrabant haar BWP fokproduct Orlando van de Afspanning de openingsrubriek van de vijf sterren competitie gewonnen.

Deze openingsrubriek stond gebouwd op een hoogte van 1m45. De overwinning ging daarin naar de Nederlander Mathijs Van Asten en de 11-jarige BWP ruin Orlando van de Afspanning. De zoon van Kartouzo van 't Kathof werd gefokt door Veronique Vanbrabant. In België werd deze succesvol gereden door Yana Jansegers. 

Michael Duffy en de Zangersheide hengst Chili Pepper H M Z (v. Cornet Obolensky) eindigde op een vijfde plaats. Voor Ali Ramsay en Bonita vh Keizershof Z (v. Bustique) was er een zesde plaats. De zevende plek ging naar Vanessa Mannix en Carmela Z (v. Candillo). Met de BWPer Lehar (v. Verdi) werd Mannix ook nog negende.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws