AdDisclaimer
//

Pieter De Brabandere leidt Belgische succesdag in Ocala

Pieter De Brabandere sprong naar de overwinning

Copyright: Sportfot

- Pieter De Brabandere sprong naar de overwinning

In Ocala stond er geen maat op de Belgische prestaties. Pieter De Brabandere sprong naar winst, terwijl verschillende BWP- en Zangersheide-paarden internationaal indruk maakten.

De Belgische kleuren kwamen opvallend sterk naar voren in het Amerikaanse Ocala. Pieter De Brabandere zorgde er voor een knappe overwinning in de 1m45-reeks van de viersterrencompetitie. Met Dothraki Warlord (v. Mermus R) reed hij een foutloze en snelle ronde die hem overtuigend de winst opleverde.

Ook in dezelfde reeks viel nog Belgisch fokkerssucces te noteren. De BWP'er Petit Gervais vd Weidekouter (v. Emerald), gefokt door Jennice Van Den Meerssche, sprong naar een zevende plaats onder het zadel van Bliss Heers. De Brabandere zelf bleef niet bij die ene prestatie, want in de 1m40-reeks sprong hij bovendien naar een achtste plaats met Las Vegas (v. Arezzo VDL).

Het Belgische fokkerijverhaal kreeg nog een extra hoofdstuk dankzij de BWP merrie Quantanamera vh Ijzeren Lindehof (v. Emerald), het fokproduct van Viviane Nys. Onder Adam Sklansky sprong de BWP’er naar een tweede plaats in een andere 1m45-reeks. In België werd deze merrie eerder gereden door Dennis Caubergs.

Corbie V.V. Z sprong naar een tweede plek in de Grote Prijs

Sterke Belgische connecties in de 1m55 Grand Prix

Ook in de 1m55 Grand Prix kwamen Belgische fokkers prominent in beeld. Daniel Bluman sprong naar een tweede plaats met Corbie V.V. Z (v. Cornet Obolensky), de Zangersheide-merrie van Evelyne Van Vreckom.

Verder was er een mooie zesde plaats voor Belle-Amie vd Dassenheide Z (v. Bamako de Muze), de voormalige troef van Wilm Vermeir. Het fokproduct van Jill Goossens werd in Ocala voorgesteld door Lacey Gilbertson.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws