Op de Longines Hong Kong International Horse Show ging de overwinning naar de regerende Europese kampioen. Richard Vogel zette de toon door de overwinning te grijpen met de BWP’er Phenyo van het Keysersbos. In deze 1m55-rubriek, die over twee omlopen werd verreden, slaagden slechts drie combinaties erin om dubbel foutloos te blijven.,Phenyo, is een zoon van Corydon van T&L en werd gefokt door Hans Van Den Bossche en Heidi De Keyser.
De tweede plaats ging naar Miss Ogano Sit, een dochter van Ogano Sitte, onder het zadel van Zascha Nygaard. Het podium werd vervolledigd door Simon Delestre met Gatsby du Tillard (v. President), die eveneens foutloos bleven in beide omlopen. Voor België was er nog meer reden tot tevredenheid. Koen Vereecke sprong naar een negende plaats met de BWP-merrie Quinoa de la Liniere (v. Mosito van het Hellehof).
In de 1m50-reeks ging de overwinning naar Kevin Staut, die met de Kannan-zoon Kannonqulon de concurrentie achter zich liet. Een mooie knipoog naar de fokkerij, want de fokkers van Kannan werden afgelopen donderdag tijdens de KWPN-hengstenkeuring nog gehuldigd met de titel ‘Horse of the Year’ voor hun invloedrijke stempelhengst.