AdDisclaimer
//

Belgische zege voor Liesje Vanderwegen in Riesenbeck

Winst voor Liesje Vanderwegen

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Winst voor Liesje Vanderwegen

Liesje Vanderwegen neemt een winnende start op Duitse bodem.

In het Duitse Riesenbeck heeft Liesje Vanderwegen voor een knappe Belgische overwinning gezorgd binnen de twee sterren competitie. In de 1m40-reeks sprong zij naar de winst met de BWP-merrie Razzia-K van ’t Kattenheye Z, een fokproduct van Tony Raman en Mieke Strobbe. De merrie is een dochter van Arezzo VDL.

Ook andere Belgische fokproducten lieten zich opmerken. De BWP'er Quabriolet van het Bildeken (v. Anakin van Schuttershof), gefokt door Koen Gaublomme, sprong naar een zesde plaats onder het zadel van Felicia Hultberg. De BWP-ruin Rimini van Orti (v. Toulon) volgde op plaats acht met Leonie Bockmann. Agino Z (v. Aganix du Seigneur) werd negende met Caroline Muller.

In de Youngster Tour voor 6- en 7-jarigen was er bovendien een sterke Belgische fokkerij prestatie. Barbara Van Vossel haar Zangersheide-fokproduct Impress de Jolie Z (v. I’m Special de Muze) behaalde een tweede plaats met Ciaran Nallon.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws