Op de CSI5*-W wedstrijd van Sharjah heeft Koen Terryn opnieuw mogen uitpakken met een absolute topprestatie van zijn Zangersheide-fokproduct Kenzo Quality Z (v. Kannan). Onder het zadel van Joao Victor Castro Aguiar Gomes De Lima sprong hij naar de overwinning in de 1m55-rubriek. De combinatie bevestigt daarmee het potentieel dat we eerder al zagen toen Kenzo Quality Z nog gereden werd door Hendrik Denutte.
Ook andere Belgische fokproducten schitterden in deze hoog aangeschreven proef. Henrik von Eckermann sprong naar een derde plaats met de BWP'er Qasirah van de Reistenhoek (v. Emerald), gefokt door Yasin Ramont. De vierde plek was voor Tim Gredley met Vuitton of Picobello Z, een dochter van Vagabond de la Pomme uit de fokkerij van Luc Ruant.
Verder in de top tien noteerden we een zesde plaats voor Abdel Said met Max (v. Grandorado TN). Sierra du Piedroux Z (v. Hunter’s Scendix), het Zangersheide-fokproduct van Claude Noirot, sprong naar een knappe achtste plaats onder Luiz Felipe Cortizo Goncalves de Azevedo Filho.