AdDisclaimer
//

Gilles Thomas springt naar twee topklasseringen in de Grote Prijzen van de Sunshine Tour

Thomas opnieuw trefzeker met twee topnoteringen in Grote Prijzen Vejer de la Frontera

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Thomas opnieuw trefzeker met twee topnoteringen in Grote Prijzen Vejer de la Frontera

Gilles Thomas heeft zijn uitstekende vorm bevestigd tijdens de derde week van de Sunshine Tour. In zowel de Big Tour als de Medium Tour Grand Prix sprong hij naar een topklassering, terwijl ook andere Belgen sterk presteerden in Vejer de la Frontera.

De derde week van de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera werd afgesloten met drie verschillende Grote Prijzen, waarin de Belgische ruiters opnieuw sterk voor de dag kwamen.

Big Tour Grand Prix 

De Big Tour Grand Prix stond gebouwd op een hoogte van 1m55. Slechts drie combinaties wisten zich te plaatsen voor de barrage, maar daarin bleef niemand foutloos. De overwinning ging naar de Fransman Mathieu Billot met Heartlove de Pleville (v. Carinjo Hdc).

Gilles Thomas sprong naar een knappe vierde plaats met de 9-jarige, voor BWP goedgekeurde Selle Français-hengst Happy Landais (v. Andiamo Semilly). Het duo kreeg slechts één strafpunt voor tijd in de basisomloop.

Paardensport Vlaanderen Talent van het Jaar Roy Van Beek eindigde vijfde met Cavoiro-H Old (v. Casallco) na drie strafpunten voor tijd. Ugo Berrittella en Devino van ’t Langeveld Z (v. Dayton Sitte) vervolledigden de Belgische topresultaten met een achtste plaats.

Gilles Thomas en Happy Landais

Medium Tour Grand Prix 

In de 1m50 hoge Medium Tour Grand Prix sprong Axel Vandoorne naar een sterke derde plek met Gaudi de Hus (v. Toulon).

Gilles Thomas verzekerde zich opnieuw van een topklassering en werd vijfde met de BWP-merrie Qiara de Kalvarie (v. Sea Coast Don't Touch Tiji Hero), waarmee hij vorig jaar zilver won op het BK in Lanaken.

Daan Bernaerts en de BWP-merrie L'Esmeralda van ’t Meulenhof (v. Nabab de Rêve) eindigden op een zevende plaats.

Axel Vandoorne en Gaudi de Hus

Small Tour Grand Prix 

In de 1m45 hoge Small Tour Grand Prix sprong Damien Haelterman naar een zevende plaats met Ascalino van de Koeboshoeve Z, een zoon van Asca Z.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws