De Longines Global Champions Tour en de Doha Equestrian Tour bevestigen dat het evenement in Doha, gepland van 4 tot en met 7 maart 2026, niet op deze data zal plaatsvinden vanwege de huidige situatie in de regio.
Deze beslissing is genomen na een zorgvuldige beoordeling van de beperkingen in het luchtruim, de reistijdlijnen voor deelnemers en de algemene operationele beperkingen.
Op dit moment staat het programma van de Doha Equestrian Tour gepland om te worden hervat vanaf 11 maart. Verdere updates over de resterende evenementen worden in de komende dagen gecommuniceerd. De Longines Global Champions Tour en de Doha Equestrian Tour blijven volledig toegewijd aan hun langetermijnpartnerschap bij Al Shaqab.
De veiligheid en het welzijn van paarden, atleten, teams, partners, medewerkers en toeschouwers blijven onze absolute prioriteit. Beide organisaties werken nauw samen en bevestigen dat alle paarden en personeelsleden die momenteel ter plaatse zijn, veilig en in goede gezondheid verkeren.