Nederlands kampioen Willem Greve heeft de openingsrubriek van de vijfsterrencompetitie in Parijs gewonnen. In de 1m45-rubriek zegevierde hij met Candy Luck Z, het Zangersheide-fokproduct van Dirk Geerinckx. Met de dochter van Comme il Faut won Greve vorige maand ook al de driesterren Grote Prijs van Neumünster. In Parijs waren ze net iets sneller dan de Fransman Julien Gonin met Flam de la Chatelaine (v. L'Arc de Triomphe).

Winst voor Candy Luck Z in Parijs
De derde plaats ging naar Italië dankzij Emanuele Gaudiano en de BWP’er Nikolaj de Music (v. Kannan), gefokt door Walter Lelie. Het Franse publiek kreeg bovendien nog een vierde plaats cadeau via Jérémy Le Roy en Falkira de Mormoulins (v. Cornet Obolensky).
De top vijf werd vervolledigd door Martin Fuchs met Love de Vie (v. Grandorado TN). De BWP-merrie Poppemieke JW van de Moerhoeve (v. Vigo d’Arsouilles) sprong onder Grégory Cottard naar een knappe zesde plaats.