AdDisclaimer
//

Winst voor Fleuriske Z in tweesterren GP Kronenberg

Fleuriske Z wint CSI2* Grote Prijs van Kronenberg

Copyright: Sportfot

- Fleuriske Z wint CSI2* Grote Prijs van Kronenberg

Fleuriske Z blijft imponeren in de internationale ring. In Kronenberg sprong de For Pleasure-dochter naar winst in de Grote Prijs, nadat ze eerder deze week al de Longines-rankingproef won.

De twee-sterren Grote Prijs van Kronenberg is gewonnen door Max Verheij zijn Zangersheide-fokproduct Fleuriske Z. De dochter van For Pleasure was in een barrage met vijftien combinaties de beste met de Ierse ruiter Daniel Fitzgerald. Het duo won op donderdag ook al de Longines-rankingproef. De tweede plek ging naar Harry Allen, die we ook nog kennen als ruiter van Fleuriske Z. Allen rekende op de BWP-ruin Lukaku vd Bisschop (v. Plot Blue) van fokkers Tom en Ines De Craene.

Fleuriske Z won de Grote Prijs - copyright Sportfot

Beste Belg was Christophe Vanderhasselt op een achtste plek met Jo Bosman en Christel Van Duyse hun BWP-fokproduct Popeye van ’t Klavertje Vier (v. Cornet Obolensky). Herman Van Den Broeck zijn BWP-fokproduct Orfee Vdb (v. Diamant de Semilly) werd negende met Daniel Oppermann.

In een 1m45-rubriek was er een zesde plaats voor Laurens Houben en Hot Stuff EP Z (v. Hickstead White). Bij de zesjarigen sprong Stefaan Rits zijn Zangersheide-fokproduct Taloubeau of Colors Z (v. Taloubet Z) naar een vierde plaats met Anna-Julia Kontio. Marinus den Doelder werd achtste met Pixum 2G Sp Z (v. Pegasus van ’t Ruytershof), terwijl Laurens Houben negende eindigde met Harley EP (v. Harley VDL).

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws