AdDisclaimer
//

Caitlin Liefsoens wint hoofdnummer van de Gold League in Genk

Caitlin Liefsoens liet de concurrentie achter zich

Copyright: Sportfot

- Caitlin Liefsoens liet de concurrentie achter zich

Winst voor Caitlin Liefsoens in Genk! Met Aphrodite van Spalbeek pakte ze het hoofdnummer van de Gold League, terwijl Nico Baerts opnieuw uitblonk in de nevenreeksen.

Tijdens de tweede dag van de nationale Gold League-competitie in Genk heeft Caitlin Liefsoens het hoofdnummer gewonnen. In deze 1m40 hoge rubriek zegevierde zij met Aphrodite van Spalbeek, een dochter van Atomic Z.

Yves Awouters werd tweede met Telle Chance de Feu Z (v. Tangelo van de Zuuthoeve). Simon Prouve sprong met Napoli ter Wijnen (v. Diamant de Semilly) naar de derde plaats. De Spanjaard Mateu Estrat eindigde vierde met Decision SW Z (v. Dominator 2000 Z). Jerome Schmidt werd vijfde met Alexia Bormes RM Z (v. Arezzo VDL).

Voor de tweede dag op rij won Nico Baerts de 1m30-reeks met Qmusic Boy van de Zavel (v. Golden Boy du Geer). Johan Goen werd tweede met Preciosa H, terwijl Joris Geenen derde werd met Diamant Rose Z.

In de 1m20-reeks ging de overwinning naar Jonny Geussens met Sauvage vd Geenmeerse Velden. Baerts zette zijn sterke vorm verder en won ook de 1m10-reeks met Untouch van ’t Oud Vliegveld.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws