De vijfsterren Grote Prijs van Monterrey La Silla in Mexico is gewonnen door de BWP’er Prins van ’t Eigenlo. De zoon van Vigo d’Arsouilles, gefokt door Dany Van Lombergen, was in een barrage met acht combinaties de beste onder Rodrigo Pessoa. Zij waren dertien honderdste van een seconde sneller dan Marilyn Little met La Contessa (v. License). Kent Farrington vervolledigde het podium met Descartes SR (v. Caramelo).
Het Belgische succesverhaal kreeg verder een mooi vervolg: Landon de Nyze Z, het Zangersheide-fokproduct van Danny en Jens Nijs (v. Comilfo Plus Z), sprong onder Mark Bluman naar een vierde plaats.
Shane Sweetnam reed de Zangersheide-ruin Coriaan van Klapscheut Z (v. Comme il Faut), gefokt door Emile Van Rossem, naar een sterke vijfde plaats.