AdDisclaimer
//

Karsten Van Es springt naar de overwinning op het Jeugdfestival

Sterke jeugdprestaties op slotdag Jeugdfestival Lier

Copyright: Hippo Foto - Dirk Caremans

- Sterke jeugdprestaties op slotdag Jeugdfestival Lier

Terwijl de BK-finales de aandacht trokken, zorgden de nationale jeugdrubrieken voor extra spanning op de slotdag in Lier.

Op de slotdag van het Jeugdfestival in Lier stonden niet alleen de BK-finales op het programma, maar werd er ook nog gestreden in verschillende andere nationale jeugdrubrieken. In de 1m40-reeks ging de overwinning naar Karsten Van Es met Extraction vd Kattevennen Z. Thibaud Ebinger werd tweede met Calua vd Withoeve. Robin Vermeir en Magic van ’t Hulgenrode Z eindigden derde. Tristan Guisson en Kennedy vh Legitahof Z sprongen naar plaats vier. Louis Lambrecht werd vijfde met Lucca Donja.

In de 1m30-reeks ging de winst naar Yana Jansegers met Cancun de Vy Z. Robin Vermeir werd tweede met Diamanta Baloubet. Lars Verschueren sprong naar de derde plaats met Almaro Z. De 1m20-reeks leverde winst op voor Rudolphe Bernard met Extreme du Gue. In een andere 1m20-rubriek was Xander Van Es de beste met Impuls vd Heffinck.

Klik hier voor de uitslagen.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws