Nadat hij gisteren al de GP-kwalificatie op zijn naam schreef, sprong hij vandaag naar een derde plaats in de 1m45-hoge Longines rankingproef. Voor beide prestaties rekende hij op de Zangersheide-ruin Nustria Ultra Z, een zoon van Nixon van ’t Meulenhof.
De overwinning ging naar de Fransman Julien Anquetin met Fiona des Ibis (v. Quamikase des Forets). Zij bewezen recent al hun vorm met overwinningen in Nancy, Compiegne en Vejer de la Frontera. Lorenzo de Luca stuurde de Zangersheide-merrie Noblesse vd Mespel Z (v. Nabab de Rêve) naar een tweede plaats.
Christophe Vanderhasselt werd vierde met de BWP-ruin Popeye van ’t Klavertje Vier (v. Cornet Obolensky). Daan Bernaerts volgde op plek vijf met Centerfold (v. Cordynox). De BWP’er Jay Jay van de Mottelhoeve (v. Faldiano) sprong onder Anna-Julia Kontio naar een zesde plaats.
Stijn Timmerman eindigde zevende met de BWP-ruin Rakker van St Anneke (v. Goldspring van St Anneke), terwijl de BWP-ruin Nelson van ’t Roosakker (v. Zandor) met Marit Haarr Skollerud de top acht vervolledigde.