Tijdens de vijfde editie van Masters of Hippique Immo bij Stoeterij Mivaro in Dilbeek was Stefan Heymans de ruiter in vorm in de Grote Prijzen. In de 1m30 hoge Super Grand Prix op zaterdagavond zegevierde hij met Ballywards A Golden Boy, waarmee hij vorig jaar kampioen werd van de STX-cyclus bij de 7-jarigen. Jelle Limbourg werd tweede met Georgia Rose Z en vijfde met Curieuse de BMM Z. Nico Van Der Plaetsen reed Essenar Donnie Darco naar een derde plaats, terwijl Robbe Van Boxstael vierde werd met Nina van ’t Farsenhoven.

In de Grote Prijs (1m25) op zondagavond was Bert Panneels de beste met Ogina vd Bisschop. Heymans en Ballywards A Golden Boy werden dit keer tweede. Kyan Vermeir sprong naar een derde plaats met Nikita van de Koekelberg.

In de 1m20-reeks zegevierde Muriel Igalson met Dominatino Z, voor Stephanie Savereys met Kigara D’Elnoa Z en Robbe Van Boxstael met Utah van ’t Elshout. Lucien De Wachter won de 1m15-reeks met Lovely Record From Zellik, nadat hij eerder op de dag ook al bij de 6-jarigen de beste was met Uptons Conthano. Sofia Walravens en India du Vanda pakten de overwinning in de 1m10-reeks.