De Small Grand Prix van de drie sterren competitie in Wuustwezel, die vanochtend al omstreeks 5u30 van start ging, kreeg met Steve Guerdat een grote naam als winnaar. Met de Selle Français-ruin Halo du Rozel (v. Mylord Carthago) sprong hij naar de overwinning in deze 1m50-rubriek.
Kim Emmen reed Kaisier Dmh (v. Cardento) naar een tweede plaats. Beste Belg was Robin Van Thillo op een derde plaats met de BWP’er My Jewel’s Magic Touch — de winnaars van de Grote Prijs vorig jaar, toen nog op tweesterrenniveau.
Pieter Jan Anthonissen en Liberte La Cita Z (v. Le Blue Diamond van ’t Ruytershof) werden vierde. Anthonissen is eveneens opgeroepen voor het EK jumping in Hagen met de Belgische jeugd.
Vigo d’Arsouilles leverde de nummer vijf met Vigalio Sho Z en Gert Jan Bruggink. Voor de BWP’er Newton van ’t Zorgvliet (v. Thunder van de Zuuthoeve) was er een zesde plaats. Niels Bruynseels en de BWP-merrie Rubel vh Ijzerenlindenhof (v. Quint vh Maarlo Z) eindigden zevende. Anthony Wellens werd negende met de BWP’er Razzia de Regor (v. Gino H).