AdDisclaimer
//

Tim Van Den Broeck springt naar winst op de STX cyclus voor 6-jarigen in Lanaken

Oilily KN ter Beuken Z schittert in Lanaken

Copyright: Sportfot

- Oilily KN ter Beuken Z schittert in Lanaken

Op de laatste STX cyclus manche toonde Oilily KN ter Beuken Z haar klasse. Tim Van Den Broeck reed haar naar de overwinning bij de 6-jarigen.

Tim Van Den Broeck heeft op het domein van Zangersheide in Lanaken de laatste manche van de STX-cyclus voor 6-jarigen gewonnen. Hij sprong naar de overwinning met de Zangersheide-merrie Oilily KN ter Beuken Z. Het fokproduct van Koen Praet is een dochter van O’Neill van ’t Eigenlo, die op hetzelfde moment schitterde tijdens de GCT Grand Prix van Riesenbeck.

De tweede plek ging naar de vice-kampioen van vorig jaar, de BWP’er Ulliko du Boucher. Het fokproduct van Raf Van Mol werd gereden door K&G Sporthorses-ruiter Chaouki Rijnders. De zoon van Bamako de Muze won vorig jaar in Gesves zilver met Lente Dierickx. Zij begon dit seizoen de STX-cyclus in het zadel van Ulliko, maar na de manche in Basecles investeerden Koen De Clerck en Griet Eylenbosch in de vice-kampioen.

Tweede plek voor de Bamako de Muze zoon Ulliko du Boucher © Sportfot

Brent De Smit reed de BWP-merrie Unesse van ’t Zijp (v. Armitages Boy) naar een derde plek. Met het fokproduct van vader Gunther heeft hij er een bijzonder constant seizoen op zitten, met onder meer een vierde plaats, een achtste plek, een tiende plek, … Haar moeder is Nina van ’t Ruytershof, een kleindochter van Diamanthina van ’t Ruytershof.

Joris Geenen werd vierde met Toscane des Bruyeres Z (v. Tangelo van de Zuuthoeve). Raf Mols eindigde vijfde met de BWP’er Unexpected M (v. Eldorado van de Zeshoek), een dochter van Noortje van het Houterhof, die succesvol is op 1m45-niveau.

Klik hier voor de uitslag.

Events

Laatste nieuws

Laatste nieuws